شرکت آزمون دانا پلاستیک با بهره‌گیری از آزمایشگاه مجهز مستقل و تیم متخصص، در حوزه اندازه‌گیری، آنالیز، شناسایی و ارزیابی کیفیت مواد اولیه، آمیزه‌ها و قطعات مختلف پلیمری فعالیت می‌نماید.
این شرکت از تیم مدیریتی و هیأت مدیره‌ی خبره، با تجارب متنوع صنعتی دانشگاهی بهره می‌برد که در زمینه راه‌اندازی آزمایشگاه، طراحی و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی، تولید آمیزه‌های پلیمری، واردات تجهیزات آزمایشگاهی، تدریس و پژوهش در دانشگاه و صنعت، فرایندهای شکل‌دهی پلیمرها مانند اکستروژن، قالب‌گیری تزریقی و دورانی، دارای سوابق بیش از یک دهه می باشند.

حوزه فعالیت آزمون دانا پلاستیک

دانا پلاستیک آزمایشگاه همکار استاندارد در بیش از ۱۵۰ محصول و عضو قطعی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی ریاست جمهوری، در راستای ارتقای سطح علمی و توسعه ارتباطات در حوزه آموزش، پژوهش، مشاوره، آزمون و بازرسی آماده ارائه خدمت به تولیدکنندگان، کارفرمایان، مشتریان شخصی و سازمانی می‌باشد.

همچنین فروش محصولاتی نظیر اگی پال خالص، انواع نانو لوله کربنی چند دیواره معمولی، کربوکسیله، هیدروکسیل و فروش گرافن و گرافن اکساید را جهت همبستگی بهتر ین آزمایشگاه‌های همکار و مشتریان به صورت عمده و غیرعمده با قیمت مناسب عرضه می‌کند.