تازه‌ترین اخبار شرکت آزمون داناپلاستیک

شروع ثبت‌نام دوره آموزشی خواص فیزیکی مکانیکی و رئولوژیکی پلیمرها        مورخ ۳ خردادماه ۱۴۰۱

راهنمای ثبت‌نام دوره آموزشی:

  1.  سایت tr.tehranstandard.ir > ثبت‌نام کنید و در صورت عضویت قبلی، با نام کاربری و رمز عبور خود، وارد شوید.
  2. در صفحه اصلی، دوره‌های مراکز آموزشی سازمان استاندارد مشخص شده است. 
  3. دوره آموزشی شرکت آزمون داناپلاستیک، با عنوان “خواص فیزیکی مکانیکی و رئولوژیکی پلیمرها” > جزئیات

نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات تونل و مترو                               مورخ ۳۰ دیماه الی ۳ بهمن‌ماه ۱۴۰۰

شرکت بانیان فردای روشن، برگزارکننده اولین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو بوده و با شناسایی و جذب شرکت‌های برتر و صاحب‌نام در این عرصه و بکارگیری توان و قدرت اجرایی و بهره‌گیری از تکنولوژی روز تجهیزات مرتبط شرکت‌ها و سازمان‌های ذیربط برای بررسی و شناسایی چالش ها و راهکارهای احداث تونل‌های بزرگ جهت رفع مشکلات ترافیکی شهرهای بزرگ بویژه پایتخت اقدام نموده است.

حضور شرکت آزمون دانا پلاستیک در نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو به منظور تبادل اطلاعات و تجربیات متخصصین، ارائه خدمات آزمایشگاهی در حوزه تجهیزات تونل و مترو و ایجاد ارتباط بین صنایع تجهیزات تونل و ماشین آلات وابسته و متخصصین حوزه جهت مشاوره و معرفی بوده است.

همچنین دراین راستا شرکت آزمون دانا پلاستیک توسط دکتر قدرت‌اله هاشمی مطلق، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران دوره‌های آموزشی رایگان و مرتبط در حوزه ژئوممبرین‌ها و ژئوتکستایل‌ها در نمایشگاه بین‌المللی، برگزار نمود. در این دو دوره ضمن معرفی کامل، ویژگی‌ها و کاربرد، به آزمون‌های کنترل کیفیت در تولید ژئوممبرین پلی‌اتیلن و آزمون کنترل کیفی ژئوتکستایل‌ها نیز پرداخته شد.

رویدادهای اخیر
رویدادهای آتی

شروع ثبت‌نام دوره آموزشی 
“مبانی پلیمرها برای غیرپلیمری‌ها”