جوشکاری پلی اتیلن

آموزش جوشکاری لوله و اتصالات پلی اتیلن

با توجه به اهمیت کیفیت جوشکاری در صنعت لوله اتصالات، شرکت آزمون دانا پلاستیک به عنوان مرکز آموزشی همکار سازمان ملی استاندارد و با سابقه درخشان در آموزش صنعت پلیمر است. که با در اختیار داشتن تجهیزات کامل دوره جوشکاری لوله و اتصالات پلی اتیلن ، مطابق استاندارد های روز ملی و بین المللی به روش لب به لب (Butt Fusion) و الکتروفیوژن (Electro Fusion) برگزار میکند.

آموزش جوشکاری پلی اتیلن

جهت بالابردن کیفیت یادگیری فراگیران، این دوره به صورت تئوری و عملی برگزار می‌گردد. به گونه‌ای که فراگیر پس از یادگیری تئوری مطالب، ابتدا تحت نظر مربی قرارمی‌گیرند. و ایمنی در جوشکاری، شرایط آماده سازی لوله و اتصال، روش کار با دستگاه و ویژگی های یک جوش خوب و بازرسی چشمی جوش را می آموزد. و سپس به صورت انفرادی عملیات جوشکاری را انجام می‌دهد.

آموزش جوشکاری الکتروفیوژن

برای اتصال و نصب صحیح لوله های پلی اتیلن در محل مناسب آن‌ها و افزایش راندمان خطوط لوله ، از روش های جوشکاری لوله پلی اتیلن استفاده می شود. برای تمام خطوط لوله انتقال دهنده آب و فاضلاب ، برق و مخابرات و یا لوله های گازرسانی ، قوانین جوشکاری ثابت هستند. و مطابق با استانداردهای جهانی جوش اجرا می‌شوند.

تجهیزاتی برای جوشکاری لوله‌های پلی اتیلن به کار می‌روند . متنوع هستند. همانطور که میدانید ، دو روش اصلی اتصال لوله پلی اتیلن ،جوش لب به لب – الکتروفیوژن هستند. به دو شیوه متفاوت و طبق دستورالعمل خاصی، انجام می‌شوند . بدیهی است .که نوع تجهیزات و مدل دستگاه‌هایی که درهریک از این روش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. با یکدیگر متفاوت هستند.

علاقه‌مندان به این عملیات ، می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با مدیر آموزش تماس حاصل فرمایند.